Szkoła Podstawowa nr 3

im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie

 logo Będzina  logo Będzin bip    logo Kuratorium Oświaty w Katowicach  logo OKE Jaworzno  logo Vulcan E-dziennik                             

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

1

„Zaprzyjaźnić się
z historią” - koło historyczne

Marzena Sztajnberg - Majka

Wtorek
14:45 – 15:30

2

„Step by step” - koło języka angielskiego
(klasa 8)

Sylwia Dobrzańska

Czwartek
8:00 – 8:45

3

 

Koło BRD – koło ruchu drogowego

 

Małgorzata Bogacz

Poniedziałek
14:45 – 15:30 (kl. 6)

15:30 – 16:15
(kl.7)

4

„Ecology is cool” - koło ekologiczne

Mariola Ciosk

Poniedziałek
14:45 – 15:30
Czwartek
14:45 – 15:30

5

Koło recytatorskie/teatralne
„Kornelki”

Beata Tondos

Poniedziałek
12:55 – 13:40

6

Koło teatralne
kl. 4 - 8

Anna Brzezińska - Ciszewska

Czwartek
14:00 – 14:45

 

 7

SKS – zajęcia sportowo – rekreacyjne/zajęcia taneczne

 

 

Magdalena Gorczyńska

Czwartek
15:35 – 17:05

Gimnastyka korekcyjna klasy
1 – 3

Wtorek
12:55 – 13:40

 

 

8

 

SKS – zajęcia sportowo – rekreacyjne, piłka siatkowa

 

 

Mariola Nikodem

Poniedziałek
15:35 – 16:20
(kl. 4)

Czwartek
15:35 – 16:20
(kl. 6 - 7)

Profilaktyczne zajęcia sportowe

Wtorek
13:50 – 17:00

Środa
16:25 – 18:30

 

 

9

 

 

SKS – tenis stołowy, piłka ręczna

 

 

Marek Woźniak

Poniedziałek
15:35 – 16:20
(kl. 6 – 7)

Czwartek
14:45 – 16:15
(kl. 4)

Profilaktyczne zajęcia sportowe

Wtorek
13:50 – 17:00

Środa
16:25 – 18:30



KONSULTACJE DLA UCZNIÓW 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
ROK SZKOLNY 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

1

Blicharska Bożena

Poniedziałek 7:15 – 8:00

2

Bogacz Małgorzata

Piątek
14:45 – 15:30

3

Borowska Monika

Piątek
14:45 – 15:30

4

Cicirko Paweł

Piątek
7:15 – 8:00

5

Ciosk Mariola

Wtorek
13:50 – 14:35

6

Dobrzańska Sylwia

Środa
7:15 – 8:00

7

Duczmal Małgorzata

Wtorek
7:00 – 7:45

8

Gajda Magdalena

Środa
7:00 – 7:45

9

Gorczyńska Magdalena

Poniedziałek 16:30 – 17:00
Środa
16:30 – 17:00

10

Grajcar Renata

Czwartek
7:00 – 7:45

11

Kopka Elżbieta

Piątek
7:15 – 8:00

12

Kubicka – Litwinek Halina

Czwartek
7:15 – 8:00

13

Kubik – Kopysta Mariola

Wtorek
7:00 – 7:45

14

Łozowska Natalia

Środa
12:55 – 13:40

15

Marchewka Renata

Środa
7:15 – 8:00

16

Nikodem Mariola

Poniedziałek 11:50 – 12:35

17

Rybicka Anna

Poniedziałek 13:50 – 14:35

18

Skalska Renata

Środa
12:55 – 13:40

19

Stafiej Szczepan

Poniedziałek 14:45 – 15:45
co dwa tygodnie

20

Strózik Małgorzata

Poniedziałek 13:50 – 14:35

21

Szczublewski Piotr

Piątek
7:00 – 7:45

22

Sztajnberg – Majka Marzena

Środa
7:15 – 8:00

23

Tomaszewska – Łabędzka Agnieszka

Piątek
12:55 – 13:40

24

Tondos Beata

Środa/Piątek
12:55 – 13:40

25

Wąwoźny Anna

Wtorek
14:45 – 15:30

26

Woźniak Marek

Poniedziałek 11:50 – 12:35
16:25 -17:10

27

Wąwoźniak – Sikora Alicja

Wtorek 
7:15 – 8:00

28

Wrzesińska Anna

Środa 
11:50 – 12:35

29

Zadros Elżbieta

Poniedziałek 12:55 – 13:40

30

Zagórna Halina

Poniedziałek 12:55 – 13:40

31

Zakrzewska Aneta

Czwartek 
14:45 – 15:30

 


REALIZOWANE PROJEKTY


logo Centrum Edukacji Obywatelskiej

logo bohateron

logo Code Week

logo Domowy

logo Asy Internetu


logo Młodzi w akcji

logo Uniwersytet dzieci

logo klimat to temat

logo narodowy program rozwoju czytelnictwa

logo szkoła promująca zdrowie   logo ślady przeszłości

logo trzymaj formę

logo projekt krokus

logo będzińskie szkoły górą

   logo aktywan tablica    logo zachowaj trzeźwy umysł  logo poczytajmy   logo rowerowy maj


  logo owoce i warzywa w szkole  logo szklanka mleka  logo szlachetna paczka