Szkoła Podstawowa nr 3

im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie

                                          

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel odpowiedzialny

Termin

 Międzynarodowy

1

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”

J. Makieła

M. Kubik – Kopysta

A. Tomaszewska - Łabędzka

III 2019

 Ogólnopolskie

1

Archimedes Plus (matematyka)

J. Makieła

M. Kubik – Kopysta

A. Tomaszewska - Łabędzka

XI 2018

2

EDI (j. angielski)

M. Zarychta – Dróżdż

S. Dobrzańska

XI 2018

3

Archimedes (j. polski)

M. Duczmal

IV 2019

4

Pingwin (j. angielski)

M. Zarychta – Dróżdż

S. Dobrzańska

IV 2019

5

Archimedes Linqua Plus
(j. angielski)

M. Zarychta – Dróżdż

S. Dobrzańska

IV 2019

6

Archimedes Plus (geografia)

R. Grajcar

IV 2019

7

Ekoplaneta

M. Ciosk

R. Grajcar

 

 Wojewódzkie

1


Sprawne ręce – mądra głowa

M. Bogacz

M. Borowska

H. Kubicka - Litwinek

V 2019

 Powiatowe

1


Jesteśmy cząstką przyrody

M. Ciosk

H. Kubicka – Litwinek

M. Borowska

II 2019

 Miejskie

1

Potyczki literackie
(kl. 4 – 8)

M. Duczmal

A. Krzyczkowska

XI 2018

2

Czytanie na medal
(kl. 1 – 3)

H. Zagórna

E. Zadros

III 2019

3


Polskie Parki Narodowe
(kl. 4-8 )

M. Ciosk

R. Grajcar

A. Rybicka

III 2019

4

Z liczbami w świat przyrody

R. Grajcar

A. Tomaszewska - Łabędzka

 

 Szkolne

1

Laurka dla Koziołka Matołka

I.Sochacka

A.Krzyczkowska

X/XI 2018

2

Jesień wokół nas (plastyczny, kl. 1 – 3)

H. Zagórna

XI 2018

3

Master of English

B. Grela

XI 2018

I, IV 2019

4


Konkurs logiczno – matematyczny „Loguś”

M. Bogacz

M. Borowska

H. Kubicka - Litwinek

XI 2018

5

Świąteczne dyktando

M. Zarychta – Dróżdż

S. Dobrzańska

XII 2018

6

Łamańce językowe

R. Marchewka

XII 2018

7

Szkolny Mistrz Genetyki

M. Ciosk

II 2019

8

Konkurs wiedzy o S. Moniuszko

E. Kopka

III 2019

9

Mistrz ortografii (kl. 2–3)

A. Wrzesińska

IV 2019

10

Konkurs ekologiczny
(Dni Ziemi)

M. Ciosk

R. Grajcar

IV 2019

11

Konkurs recytatorski Mały OKR

B. Tondos

IV 2019

12

Małe Formy Teatralne

A. Wrzesińska

B. Tondos

IV 2019

13

Konkurs regionalny „Będzin – moje miasto”

N. Łozowska

V 2019

14

Mistrzostwa ortografii
(kl. 7 – 8)

M. Duczmal

A. Wąwoźny

V/VI 2019


REALIZOWANE PROJEKTY