Sukcesy

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE/REGIONALNE

wojewódzki konkurs ekologiczny „Te, co człapią i fruwają, co pełzają i pływają”

III m. – Lena Romanowska kl. 5a

KONKURSY POWIATOWE

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

II m. – Igor Król, Olivier Kubik, Patryk Pitas

Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

II m. – Kacper Barański, Tomasz Gołkowski. Mikołaj Miśkiewicz

KONKURSY MIEJSKIE/MIĘDZYSZKOLNE

międzyszkolny Festiwal Dyni (SP 6)

I m. – Tymon Basista

II m. – Zuzanna Nowak

III m. – Wiktoria Niedrygoś

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

II m. – Igor Król, Olivier Kubik, Patryk Pitas,

Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

II m. w kategorii dziewcząt –  Julia Borek, Zuzanna Marczewska

II m. w kategorii chłopców – Kacper Barański, Tomasz Gołkowski. Mikołaj Miśkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny (SP 6) „Jesień w moim mieście”

III m. – Tola Radomska kl. 2b

KONKURSY SZKOLNE

konkurs fotograficzny „Znane, ale zapomniane miejsca w moim mieście”

 

klasy 1 – 3 – I m. Alicja Włodarska kl. 3b, II m. – Igor Rak kl. 2a, III m. – Jakub Tomasik kl. 2b

klasy 4 – 8 – I m. Alicja Białas kl. 5b, II m. – Daria Rojek kl. 6a, III m. – Zofia Błońska kl. 4b

 

konkursy w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” i „Postaw na rodzinę”

klasy 1 – 3 konkurs plastyczny „Zamiast złości więcej radości” – I m. – klasa 2a, II m. klasa 3a, III m. – klasa 3b

klasy 4 – 6 konkurs multimedialny „Zamiast złości więcej radości” – I m. Martyna Czapla kl. 5a, Judyta Milejska kl. 5a, II m. – Maja Wocka kl. 6a, Natasza Mańka kl. 6a, Maja Sztuka kl. 6a, Alicja Krzemień kl. 6a, III m. – Bartłomiej Poczęty kl. 5a

klasy 7 – 8 konkurs multimedialny „Szkoła bez przemocy” wyróżnienie Antonina Karpik kl. 8b, Antoni Młodawski kl.8b.

konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

klasy I – I m.- Julia Biegun kl. 1b, II m. – Wiktor Adamus kl. 1a, III m.- Kamila Koba kl. 1a

klasy II – I m. – Wojciech Krężel kl. 2a, II m. – Szymon Król kl. 2b, III m. – Emilia Radomska kl. 2b i Amelia Szotek kl. 2a

 klasy III – I m. – Edyta Kyć kl. 3b, II m. – Mateusz Home kl. 3a, III m. – Alicja Włodarska kl. 3b i Hubert Pogoda kl. 3a

klasy IV-VII – I m. – Zuzanna Marczewska kl. 5b, II m. – Marcel Masłowskikl. 6a, III miejsce – Julia Borek kl. 5b

Konkurs dla klas 1 – 3 „Lampion z dyni”

I miejsce – Antonina Słowik kl. 2a,

II miejsce – Liliana Słowińska kl. 1b, Hanna Pogoda kl. 1a,

III miejsce – Emilia Radomska kl. 2b, Tola Radomska kl. 2b, Maciej Miśkiewicz kl. 3a, Alicja Włodarska Kl. 3b 

Konkursu na plakat/lapbook w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych:

kategoria klas 1 – 3

kategoria klas 4 – 8

I miejsce – Maciej Miśkiewicz kl. 3a,
II miejsce – klasa 2a,
III miejsce – klasa 2b,

I miejsce – Kacper Barański kl. 7a,
II miejsce – Alicja Krzemień kl. 6a,
III miejsce – Hanna Brudek, Alicja Kamińska kl. 8a

Codee Week, czyli Szkolny Wyścig Photonów

I miejsce – Daniel Pilch, Wiktoria Skubis, Oskar Trela – kl. 6b,

II miejsce – Julia Borek, Gabriel Nowosad, Jakub Płaneta – kl. 5b,

III miejsce – Filip Adamus, Daniel Kaczmarek, Antoni Młodawski – kl. 8b.