PROJEKT: "AKTYWNA TABLICA"

"Aktywna tablica" to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Program  umożliwia wyposażenie szkoły w nowoczesne technologie przez co wspiera rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym.

Szkoła została wyposażona w 6 laptopów przeznaczonych do zajęć z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W ramach programu nauczyciele biorą udział w  projekcie edukacyjnym - "Lekcja: Enter ” w ramach którego prowadzone są szkolenia z doskonalenia kompetencji cyfrowych.