Szkoła Podstawowa nr 3

im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie

 logo Będzina  logo Będzin bip    logo Kuratorium Oświaty w Katowicach  logo OKE Jaworzno  logo Vulcan E-dziennik                             

NASZE SUKCESY 2020/21

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

XXII edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Moja Ziemia - Czysty Świat"

I miejsce - Hanna Brudek, kl. 6a,

III miejsce - Nikodem Jędruch - kl. 7b

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej

"Wyraź to w PIXEL-Ach"

I miejsce - Mateusz Skutnik, kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
„Domowy recykling”

II miejsce – Dominika Domosławska, kl. 8b

II miejsce – Nikodem Jędruch, kl. 7b

wyróżnienie – Mateusz Skutnik, kl. 8a

XVII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

wyróżnienie – Zuzanna Marczewska, kl. 3b

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-InformatycznyII miejsce - Wiktoria Dądela, kl. 7b
II miejsce - Julia Cytarzyńska, kl. 7b
III miejsce - Michał Leszek, kl. 7a

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Zwierzaki - Słodziaki" 2021III miejsce - Mateusz Skutnik, kl. 8a

Kampania Edukacyjno - Ekologiczna Projektu Zagłębiowski Park Linearny

I miejsce - Mateusz Skutnik, kl. 8a

XI Powiatowy Literacki Konkurs Obcojęzyczny

W kategorii język angielski

I miejsce – Dominika Domosławska, kl. 8b

Miejski konkurs mikołajkowy "Pracownia świętego Mikołaja"

I miejsce - Oliwia Nowak, kl. 8a

Miejski konkurs informatyczny "Cyfrowo bezpieczni"

Grafika komputerowa

I miejsce – Kacper Barański, kl. 5a

Prezentacja multimedialna lub film

III miejsce – Mateusz Skutnik, kl. 8a

Miejski konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

I miejsce – Edyta Kyć, kl. 1b

wyróżnienie – Lena Romanowska, kl. 3a

VIII Międzyszkolny Festiwal Dyni

I miejsce - Dawid Bednarski, kl. 3a

II miejsce - Marcel Bednarski - kl. 3a

III miejsce - Hubert Pogoda, kl. 1a,

wyróżnienie - Zuzanna Marczewska, kl. 3b,           

                      Wiktoria Niedrygoś, kl. 1a

Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Zwiastuny wiosny w obiektywie”

W kategorii klas pierwszych

III miejsce – Natalia Wicher, kl. 1b

"Odłóż smartfon i żyj"- konkurs szkolny plastyczny

I miejsce - Jakub Malinowski, kl. 7a,

II miejsce - Kacper Barański, kl. 5a

III miejsce - Izabela Sadowska, kl. 6b

"Mamy dla siebie czas. Jak spędzam czas z rodziną" - szkolny konkurs plastyczny i fotograficzny
oraz na prezentację multimedialną

 

Plastyczny:

I miejsce - Hanna Cieśla, kl. 1a

II miejsce - Zofia Piasecka, kl. 1b

Fotograficzny:

I miejsce - Melania Adamus, kl. 1a

II miejsce - Maciej Miśkiewicz, kl. 1a

Prezentacja multimedialna:

I miejsce - Alicja Białas, kl. 3a,
                           Karol Białas, kl. 3a, 
                           Kacper Barański, kl. 5a,

II miejsce - Marcel Celka, kl. 3b,
                           Gabriel Celka, kl. 2a, 
                           Tomasz Gołkowski, kl. 5a,

III miejsce - Martyna Czapla, kl. 3a,
                     Miłosz Zmuda, kl. 7a,

wyróżnienie - Dawid Bednarski, kl. 3a, 

                       Marcel Bednarski, kl. 3a

Mistrz genetyki - konkurs szkolny

I miejsce - Dominika Domosławska, kl. 8b

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

I miejsce - Alicja Młyńczak, kl. 8a

II miejsce - Julia Majder, kl. 6b
III miejsce  - Antonina Kossowska, kl. 6b

Najpiękniejsze walentynkowe serce – konkurs szkolny

I miejsce – Łukasz Pecka, kl. 3a

II miejsce – Krystian Sochacki, kl. 1b

III miejsce – Alicja Białas, kl. 3b

Wyróżnienia – Wiktoria Jeszke, kl. 1a, Wiktoria Niedrygoś, kl. 1a, Lena Adamus, kl. 2a, Pola Sztuka, kl. 2b, Jakub Loch,
kl. 1b

Szkolny konkurs – Jak dbamy o ziemię

W kategorii klas pierwszych: I miejsce: Maciej Miśkiewicz, kl. 1a, II miejsce: Hubert Pogoda, kl. 1a, III miejsce: Melania Adamus, kl. 1a, Wiktoria Niedrygoś, kl. 1a

W kategorii klas drugich: I miejsce: Maciej Laby, kl. 2a, II miejsce: Marcel Bajer, kl. 2a, III miejsce: Wiktora Michoń, kl. 2a

 

W kategorii klas trzecich: I miejsce: Aleksandra Leszek, kl. 3a, II miejsce: Julia Borek, kl. 3b, III miejsce: Laura Bochenek-Kremińska, kl. 3a

Wyróżnienia: Lena Adamus, kl. 2a, Joanna Majder, kl. 2a, Martyna Czapla, kl. 3a, Maja Pawlik, kl. 3b


REALIZOWANE PROJEKTY


logo Centrum Edukacji Obywatelskiej

logo bohateron

logo Code Week

logo Domowy

logo Asy Internetu


logo Młodzi w akcji

logo Uniwersytet dzieci

logo klimat to temat

logo narodowy program rozwoju czytelnictwa

logo szkoła promująca zdrowie   logo ślady przeszłości

logo trzymaj formę

logo projekt krokus

logo będzińskie szkoły górą

   logo aktywan tablica    logo zachowaj trzeźwy umysł  logo poczytajmy   logo rowerowy maj


  logo owoce i warzywa w szkole  logo szklanka mleka  logo szlachetna paczka