Szkoła Podstawowa nr 3

im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie

 logo Będzina  logo Będzin bip    logo Kuratorium Oświaty w Katowicach  logo OKE Jaworzno  logo Vulcan E-dziennik                             

NASZE SUKCESY 2019/20


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

 Tomasz Kowalski (wyróżnienie  kadet),

 Bartłomiej Biegun (wyróżnienie – beniamin)

 Filip Adamus (wyróżnienie  beniamin)

 Kacper Barański (wyróżnienie – maluch)

 Mikołaj Miśkiewicz (wyróżnienie  maluch)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka 

 Tomasz Kowalski (Laureat II stopnia)

 Krystian Tytko (Laureat III stopnia)
 Filip Adamus (
Laureat IV stopnia)
 Kacper Barański (Laureat IV stopnia)
 Natalia Wieczorek (Laureat IV stopnia)

 Mikołaj Miśkiewicz (Laureat V stopnia)

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych „Olimpus”

 

 Paweł Pietrusa (wyróżnienie)

 

X Ogólnopolski Konkurs Literacki SMS

 Julia Garczyńska – Skutnik (laureatka)

V Ogólnopolska Liga Czytelników:

 

 Alicja Białas (Mistrz Powiatu)

 Angelika Bronikowska (Mistrz Powiatu)

 Dominika Domosławska (Mistrz Powiatu)

 Zuzanna Marczewska (II Wicemistrz Powiatu)

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej
"Wyraź to w PIXELAch!"

 Liliana Jasik (III miejsce)

Ogólnopolski Konkurs „Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Bożonarodzeniowa”

 Hanna Brudek (III miejsce)
 Emil Maciejczyk
(wyróżnienie)

 Dominika Domosławska (wyróżnienie)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

 Tomasz Kowalski (laureat)

Wojewódzki konkurs "TAK Dla Czystego Powietrza"

 Julia Sochacka (I miejsce)

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Dzikie jest piękne”

 Julia Sochacka (wyróżnienie)

XXV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej dla klas
VI – VIII szkół podstawowych – etap rejonowy

 Mateusz Skutnik (III miejsce)

Ponadregionalny konkurs "Zagrożone gatunki"

 Mateusz Skutnik (I miejsce)

 Filip Grygiel (III miejsce)

 Zuzanna Płatek (wyróżnienie)
 Nikodem Jędruch
(wyróżnienie)

 Alicja Kamińska (wyróżnienie)

III Regionalny Konkurs Wiedzy Historycznej im. Bogusława Kabały

 Kacper Jędras (IV miejsce)

 Mateusz Skutnik (VII miejsce)

VIII Powiatowy Konkurs Informatyczno – Fotograficznym „Moje wyjątkowe miejsce”

 Dominika Domosławska (wyróżnienie)

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Jesteśmy cząstką przyrody”

 

 Anna Bujny (III miejsce)

 Julia Sochacka (III miejsce)

 

Miejski Konkurs Ekologiczny „Na ratunek planecie”

 Julia Sochacka (I miejsce)

Miejski Konkurs Ekologiczny

 Mateusz Skutnik (III miejsce)

Miejski Konkurs Informatyczny „Cyfrowo bezpieczni”

 Wiktoria Dądela (III miejsce  kategoria prezentacja multimedialna)

 Hanna Brudek (II miejsce – kategoria grafika komputerowa)

 Wiktoria Latos (II miejsce – kategoria grafika komputerowa)

Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”

 Dominik Kożuszek (wyróżnienie)


Osiągnięcie


Imię i nazwisko ucznia

 MIEJSKIE ZAWODY
W SZACHACH DRUŻYNOWYCH  I miejsce

- Emilia Strucker

- Tomasz Kowalski

- Stanisław Mularczyk

- Oliwia Chlasta

 

POWIATOWE ZAWODY
W SZACHACH DRUŻYNOWYCH  I miejsce

- Emilia Strucker

- Tomasz Kowalski

- Stanisław Mularczyk

- Oliwia Chlasta

 

Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego
w szachach
(XV miejsce)

- Emilia Strucker

- Tomasz Kowalski

- Stanisław Mularczyk

- Oliwia Chlasta

 Miejski Turniej Minipiłki Ręcznej Chłopców 
II miejsce

- Owczarczyk Wojciech

- Nowak Dawid

- Gapiński Gracjan

- Stawiarz Łukasz

- Pazik Aleksander

- Ścisło Dawid

- Biela Dawid

- Szymański Mikołaj

- Knapik Tomasz

- Malinowski Jakub

- Wójcik Bartosz

- Pikuła Jakub

- Majewski Jakub




REALIZOWANE PROJEKTY


logo Centrum Edukacji Obywatelskiej

logo bohateron

logo Code Week

logo Domowy

logo Asy Internetu


logo Młodzi w akcji

logo Uniwersytet dzieci

logo klimat to temat

logo narodowy program rozwoju czytelnictwa

logo szkoła promująca zdrowie   logo ślady przeszłości

logo

logo projekt krokus

logo będzińskie szkoły górą

   logo aktywan tablica    logo zachowaj trzeźwy umysł  logo poczytajmy   logo rowerowy maj


  logo owoce i warzywa w szkole  logo szklanka mleka  logo szlachetna paczka