Szkoła Podstawowa nr 3

im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie

 logo Będzina  logo Będzin bip    logo Kuratorium Oświaty w Katowicach  logo OKE Jaworzno  logo Vulcan E-dziennik                             

NASZE SUKCESY 2018/19

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

1Tomasz Kowalski
Finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego 
2Tomasz Kowalski
Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS z matematyki 

3

Wiktoria Kloc

II miejsce w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Choinkowe Inspiracje”

4Dominika DomosławskaII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Wielkanocna”
5Zuzanna BrzezińskaIII miejsce w XXXII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy" w kategorii: poezja

6

Zuzanna Dobrzańska

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Bożonarodzeniowa”

7

Mateusz Skutnik

Wyróżnienie w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Choinkowe Inspiracje”

8

Mateusz Skutnik


Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Najpiękniejsza Świąteczna Ozdoba Wielkanocna”
9Dominik KożuszekI miejsce w IV edycji wojewódzkiego konkursu "Literacka Zimówka" w kategorii opowiadanie
10Dominika Domosławska
I miejsce w IV edycji wojewódzkiego konkursu "Literacka Zimówka" w kategorii wiersz
11Joanna KopyckaWyróżnienie w IV edycji wojewódzkiego konkursu "Literacka Zimówka" w kategorii wiersz
12Dominika Domosławska
I miejsce w IV wojewódzkim konkursie z zakresu techniki Sprawne Ręce -Mądra Głowa pt. "Bukiet na Dzień Matki"
13Wiktoria KlocIII miejsce w IV wojewódzkim konkursie z zakresu techniki Sprawne Ręce -Mądra Głowa pt. "Bukiet na Dzień Matki"
14Anna Bujny
Zofia Piaskowska
Julia Sochacka
Gabriela Sochacka
Wiktoria Supernak
Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "EUREKA! - czyli historia wynalazku, który zmienił świat"
15Tomasz Kowalski
laureat, I miejsce w powiecie i II miejsce w regionie katowickim w konkursie "Kangur Matematyczny 2019"
16Wiktoria Dądela
Bartłomiej Biegun
Daria Rojek
Wyróżnienie w konkursie "Kangur Matematyczny 2019"
17Tomasz Kowalski
2 miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym 
18Tomasz Kowalski
Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka 
19Oliwia Nowak
Wiktoria Dądela
Emil Maciejczyk
Dawid Nowak
I miejsce w miejskim turnieju BRD
I miejsce w powiatowym turnieju BRD
III miejsce w okręgowym turnieju BRD

20Koło teatralne


Anna Bujny
I miejsce w XII Szkolnych Spotkaniach z Melpomeną

indywidualna nagroda aktorska

21

Angelika Bronikowska

III miejsce w XVII finale ponaddiecezjalnego konkursu „Szopka bożonarodzeniowa w tradycji chrześcijańskiej”

22

Natalia Wieczorek

Angelika Bronikowska

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Potyczki językowe - zabawy ze słownikami”

23Nikodem JędruchII miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Polskie Parki Narodowe"
24Dawid Herda 
Szymon Musialik
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bezpieczeństwo w sieci"
25

Wiktoria Kloc

Maksymilian Kłys

Patryk Nowak

II miejsce w Międzyszkolnym IX rajdzie na Wzgórze Św. Doroty i konkursie wiedzowym
26Kacper Barański
Tomasz Gołkowski
Jakub Paliga
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras"
27Mikołaj MiśkiewiczIII miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe"

28

Martyna Owczarczyk

II miejsce w Miejskim Konkursie „Najpiękniejsza Bombka Świąteczna”

29

Wiktor Zapała

III miejsce w Miejskim Konkursie „Najpiękniejsza Bombka Świąteczna”

30

Kacper Barański

III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Mały OKR"

31

Dawid Bednarski

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Festiwal Dyni”

32

Paulina Kostka

III miejsce w VII Festiwalu Wokalnym „Mikrofon, MOK i TY”

33

Maja Tuszyńska

Przejście do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

34

Łucja Farnicka

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Ekologicznym „Reklamówka – wróg czy przyjaciel”

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

1.

Emilia Strucker

Tomasz Kowalski

Stanisław Mularczyk

Maksymilian Kłys

XVI miejsce w WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

2.

Emilia Strucker

Tomasz Kowalski

Stanisław Mularczyk

Maksymilian Kłys

I miejsce w ZAWODACH REJONOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

3.

Emilia Strucker

Tomasz Kowalski

Stanisław Mularczyk

Maksymilian Kłys

III miejsce w ZAWODACH POWIATOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

4

Emilia Strucker

Tomasz Kowalski

Stanisław Mularczyk

Maksymilian Kłys

I miejsce w ZAWODACH MIEJSKICH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

5.

Seweryn Boryczewski

Bartosz Bocianiak

Patryk Andrzejak

III miejsce w Miejskich Zawodach Sportowych Tenisa Stołowego

6.

Antonina Kosowska

Lena Zajdlicz

Kinga Biela

Dominika Raczyńska

Emilia Ciupa

Anna Bujny

Julia Stępień

III miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przłajowych Dziewcząt

7.

Sergiusz Maj

Emil Maciejczyk

Wojciech Owczarczyk

VI miejsce w Miejskich Zawodach Sportowych Tenisa Stołowego


REALIZOWANE PROJEKTY


logo Centrum Edukacji Obywatelskiej

logo bohateron

logo Code Week

logo Domowy

logo Asy Internetu


logo Młodzi w akcji

logo Uniwersytet dzieci

logo klimat to temat

logo narodowy program rozwoju czytelnictwa

logo szkoła promująca zdrowie   logo ślady przeszłości

logo trzymaj formę

logo projekt krokus

logo będzińskie szkoły górą

   logo aktywan tablica    logo zachowaj trzeźwy umysł  logo poczytajmy   logo rowerowy maj


  logo owoce i warzywa w szkole  logo szklanka mleka  logo szlachetna paczka